16 lut Brak komentarzy admin Dragon , , ,

Chcąc nadążyć za zmianami na gruncie obyczajowym, musimy być uważni. Jesteśmy poddawani nieustannej obserwacji oraz ocenie. Kierunki światowe wyznaczają celebryci telewizyjni. Zwyczajne kobiety również nie mogą pozwolić sobie na zwalnianie tempa. Dzisiaj kobieta chcąc realizować się, jako matka, żona, pracownik musi być świetnie zorganizowana, a także działać równocześnie na wielu obszarach życia codziennego. Pomimo tego, że brakuję jej czasu na własne potrzeby, nie powinna ich bagatelizować.
Kiedy ukazuje się problem dodatkowych kilogramów, nie może być stateczna, musi natychmiast podjąć reakcję. Tylko w jaki sposób można szybko schudnąć w krótkim czasie. To nie proste zadanie. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest dieta wysokobiałkowa Dukana. Nie należy do najbezpieczniejszych, ale przynosi szybko zauważalne efekty. W czasie jej trwania przez czternaście pierwszych dni z produktów spożywanych każdego dnia trzeba wyeliminować: chleb, makaron, ziemniaki, rośliny strączkowe, warzywa oraz owoce. Węglowodanom mówimy nie!
Sprzymierzeńcem w osiągnięciu określonego zamierzenia są ryby, mięso drobiowe, chuda wołowinka, czy owoce morza. Nie są zabronione jogurty naturalne oraz białko z kurzych jaj. Gorące posiłki muszą być przygotowywane na parze lub grillowane. Alkohol oraz drobne przyjemności są surowo zakazane. W momentach zawahania nie wolno ulegać pokusie. Nie jest to proste. Spacer, bawienie się z psem, rozmowa ze znajomymi są jak najbardziej zalecane. Odwracają nasze myśli od przysmaków. Silna wola to klucz do sukcesu. Nie zapominaj o tym, że na efekty Twojej pracy trzeba trochę poczekać. Cierpliwości one na pewno przyjdą.